درباره ما

 

مجموعه‌ی کشاورزی فلاح که تأمین پسته‌ی پستاکو را برعهده دارد، فعالیت خود را از منطقه‌ی نوق رفسنجان آغاز نموده است. محصولات پسته‌ی این باغ‌ها بیش از ۱۰۰ سال است که در رونق بخشیدن به مراسم و جشن‌های سالیانه‌ی ما ایرانیان سهیم است. در گذشته در این ناحیه زراعت گندم، جو و صیفی‌جات رواج داشته اما در حدود ۱۰۰ سال قبل که روستاییان منطقه‌ی رفسنجان یاد می‌گیرند درخت پسته را اهلی کنند، پسته‌کاری در آن جا آغاز می‌گردد و سپس در مناطق دیگر گسترش پیدا می‌کند.


با تکیه بر این تاریخچه پستاکو در سال ۱۳۹۸ آغاز به کار کرده است و با رویکرد عرضه‌ی مستقیم و بی‌واسطه‌ی پسته به مشتریان فعالیت می‌کند. پستاکو با استفاده از تکنولوژی نوین و نیز با داشتن دانش تخصصی و تجربه‌ای طولانی در زمینه‌ی نگهداری، بسته‌بندی و فروش محصولات پسته فعالیت می‌کند. هدف از شکل گرفتن آن نظارت بر سلامت و کیفیت تضمین‌شده‌ی محصول است. همچنین قیمت مناسب و منصفانه از دیگر ویژگی‌های این برند است. پستاکو به شما کمک می‌کند تا در زمان و هزینه‌ی خود صرفه‌جویی نمایید. امیدواریم تجربه‌ای ایده‌آل از خرید پسته را برایتان رقم بزنیم تا با خرید از پستاکو و لذت بردن از طعم پسته همیشه خندان باشید.

PAboutUs1

مجموعه‌ی کشاورزی فلاح که تأمین پسته ی پستاکو را برعهده دارد، فعالیت خود را از منطقه‌ی نوق رفسنجان آغاز نموده است.

محصولات پسته‌ی این باغ ها بیش از ۱۰۰ سال است که در رونق بخشیدن به مراسم و جشن های سالیانه‌ی ما ایرانیان سهیم است.

در گذشته در این ناحیه زراعت گندم، جو و صیفی‌جات رواج داشته اما در حدود یک قرن پیش که روستاییان منطقه‌ی رفسنجان یاد می‌گیرند درخت پسته را اهلی کنند، پسته‌کاری در آن جا آغاز می‌گردد و سپس در مناطق دیگر گسترش پیدا می‌کند.

با تکیه بر این تاریخچه پستاکو در سال ۱۳۹۸ آغاز به کار کرده است و با رویکرد عرضه‌ی مستقیم و بی‌واسطه‌ی پسته به مشتریان فعالیت می‌کند. پستاکو با استفاده از تکنولوژی نوین و نیز با داشتن دانش تخصصی و تجربه‌ای طولانی در زمینه‌ی نگهداری، بسته‌بندی و فروش محصولات پسته فعالیت می‌کند. هدف از شکل گرفتن آن نظارت بر سلامت و تضمین کیفیت محصول است. همچنین ارایه‌ی محصولات با قیمتی مناسب و منصفانه از دیگر اهداف مجموعه‌ی پستاکو است.

پستاکو به شما کمک می‌کند تا در زمان و هزینه‌ی خود صرفه‌جویی کنید. امیدواریم تجربه‌ای ایده‌آل از خرید پسته را برای‌تان رقم بزنیم تا با خرید از پستاکو و لذت بردن از طعم پسته، همیشه خندان باشید.

PAboutUs2

ورود

گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟

یا

می خواهید یک حساب کاربری ایجاد کنید ؟